55 & 75

اطلاعات فنی کمپرسور هوای فشرده 75 کیلووات از نوع کوپل مستقیم همراه با اینورتر ساخت گروه مهندسی توربو کمپرسور شارو:

واحد هواساز Airend

این گروه در تمامی دستگاه های ساخت خود فقط از دو برند معتبر رتورکمپ و ارزن آلمان به دلیل کیفیت بالا و راندمان بالا استفاده می کند.

الکتروموتور

MOTOGEN SIEMENS به دلیل کیفیت مس بالای استاتور الکتروموتورهای سه فاز صنعتی با فریم چدنی این شرکت نسبت به الکترموتورهای با برند چینی و مطابقت با استانداردهای IEC، و درجه حفاظت IP55، مناسب برای کار دائم با پروانه خنک کننده بزرگ و کلاس حرارتی F .

گلدانی کوپل مستقیم

جهت یکپارچه شده الکتروموتور و واحد هواساز در بلند مدت بدون نگرانی جهت از بین رفتن همترازی الکتروموتور و واحد هواساز از گلدانی که توسط ماشین آلات CNC با دقت بالا ساخته می شود استفاده می گردد .

کوپلینگ کوپل مستقیم

کوپلینگ روتکس از چدن مرغوب تهیه شده و تمام قسمت‌های آن ماشینکاری می‌شود که در دورهای بالا به سیستم ارتعاش نمی‌دهد. رابط میانی (Spider) کوپلینگ روتکس نیز از مواد مرغوب پلی یورتان (TPU) تولید می‌گردد.

کنترل پنل

کنترلرهای کمپرسور DOTECH با قابلیت و امکانات فراوان نسبت به تمامی کنترلرهای موجود در بازار ایران می باشد که دارای صفحه نمایش بزرگ و لمسی (touch) شیشه ای ضد آب  IP65 می باشد و قابلیت اتصال به اتاق کنترل مرکزی را دارد.

سنسور فشار یا پرشر ترنسمیتر

شرکت Dotech کره با سابقه طولانی در تولید سیستم های کنترلی و پرشر ترنسمیتر در صنایع برودتی و کمپرسورهای هوای فشرده فعالیت می کند و به دلیل کیفیت بالا و طول عمر بالا و مطابقت پذیری بهتر با سیستم کنترلر دستگاه بر روی دستگاهای این شرکت نصب می گردد.

در دستگاه های ساخت این شرکت پایش گرفتگی فیلتر سپراتور به صورت لحضه ای  کنترل و پایش می گردد.

همچنین جهت حذف نویز های احتمالی از یک سنسور مجزا برای اینورتر استفاده می گردد.

رادیاتور

رادیاتور از جنس آلومینیوم با کیفیت بالا، به روش بریزینگ با ساختار پلین فین

 

در دستگاه های ساخته شده توسط این شرکت با استفاده از ابتکارت خاص این شرکت در لحظه اول استارت سریعا روغن به واحد هواساز شارژ می شود و بر خلاف رادیاتورهای قرار گرفته شده در سقف از راندمان کامل رادیاتور استفاده می شود و در هنگام خاموش شدن دستگاه موجب عدم برگشت روغن به سپراتور و واحد هواساز می گردد.

فیلتر هوا با پوسته مجزا

از مزایای سایز بزرگ و پوسته جداگانه فیلتر هوا مورد استفاده این گروه صدا پایین دستگاه و  کاهش 5 درجه ای سانتی گراد دمای خروجی می باشد.

رله های فرمان تابلو برق

با استفاده از رله های اشنایدر الکتریک که یک کمپانی معتبر جهانی می باشد حهت حفاظت و ایزوله کردن یک قسمت از مدار با دیگر اجزای مدار و همچنین کنترلر و فرامین برقی استفاده می شود.

اینورتر : سانترنو SANTERNO

مهمترین دلیل استفاده از کمپرسورهای اسکرو با فرکانس متغیر (اینورتر دار) تنظیم دور کمپرسور بر اساس میزان مصرف هوا و در نتیجه کاهش چشمگیر مصرف انرژی می باشد. در تمامی کمپرسورهای مجهز به اینورتر ، میزان تولید هوا با توجه به نیاز مصرف کننده به طور دقیق توسط تغییر فرکانس برق و در نتیجه با کنترل دقیق دور الکتروموتور کنترل می گردد.

شیر کنترل جهت واحد هواساز

یکی از مزایای و محاسن کمپرسورهای ساخت این گروه عدم چرخش واحد هواساز در خلاف جهت در زمان خاموش شدن دستگاه می باشد که موجب حذف خط و خش نامتعارف بر روی رتور در دراز مدت می گردد و همچنین عدم فشار مضاعف به کاسه نمد واحد هوا ساز می گردد.

شیر بی بار کننده مخزن سپراتور

از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های این شرکت مجهز به شیر بی بار کننده سریع مخزن سپراتور در هنگام قطع ناگهانی برق می باشد.

فن رادیاتور

در طراحی و نصب فن ها دو پارمتر اصلی دبی و فشار استاتیک، جهت افزایش راندمان خنک کاری محاسبه می گردد.

شلنگ استیل حصیری

به دلیل استفاده از شیلنگ های استیل حصیری جوشی نگران باز شدن محل پرس شیلنگ ها و روغن ریزی در داخل دستگاه وجود ندارد. همچنین شیلنگهای استیل دارای انعطاف بیشتر جهت حذف ارتعاشات بخش های روتاری سیستم و قابیلت تحمل دما و فشار بیشتر می باشد.

پایپینگ فرمان آنلودر و ...

به دلیل تحمل دمای بالا استیل نسبت به شیلنگ های پنوماتیک که احتمال پارگی و خشک شدن دارند که موجب از کار افتادن دستگاه می گردد، این شرکت از لوله های استیل با جدار ضخیم جهت اطمینان 100 درصدی از عملکرد طولانی مدت دستگاه را تضمین می کند.

شاسی دستگاه

این شرکت در تمامی دستگاه های ساخت خود از آهن آلات سنگین اروپا 4 میل جهت حفظ یکپارچکی دستگاه در دراز مدت استفاده می کند.

کنتاکتور

کلید های MCCB  و فیوزهای مینیاتوری از نوع کند کار و از برند هیوندایی استفاده می گردد.

عایق اکوستیک صدا

استفاده از ابر 4 سانتی متر با دانسیته 17 جهت کاهش صدای دستگاه.
لازم به ذکر هست دستگاه های ساخت این شرکت در رنج سایلنت قرار می گیرند.

استحکام کابین

تمامی کابین دستگاه با استفاده از لیزر و سپس خم کاری و به صورت محصولات روز اروپایی طراحی و تولید می شود.

سایت گلس تمام برنج با شیشه پیرکس

گیج روغن نمای اروپایی مدل Kaeser آلمان

بر خلاف خیلی از سایت گلاس های متداول در ایران که از شیلنگ های خشک شفاف یا از تیوپ های شیشه ای استفاده می گردد و امکان شکستن و خروج روغن  و جام کردن واحد هواساز وجود دارد در این گروه از سایت گلس های با کیفت بالا با فشار تست هیدرواستاتیک 30 بار استفاده می گردد.

فیلتر روغن

از فیلتر های روغن با فشار کاری بالا از برند MANN المان در این دستگاه استفاده می گردد.

سایت گلس تمام برنج با شیشه پیرکس

گیج روغن نمای اروپایی مدل Kaeser آلمان

بر خلاف خیلی از سایت گلاس های متداول در ایران که از شیلنگ های خشک شفاف یا از تیوپ های شیشه ای استفاده می گردد و امکان شکستن و خروج روغن  و جام کردن واحد هواساز وجود دارد در این گروه از سایت گلس های با کیفت بالا با فشار تست هیدرواستاتیک 30 بار استفاده می گردد.